Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 29
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
to wszystko jego inicjatywa. Przebieralnia i wypożyczalnia sprzętu jest w budynkach plebanii, które udostępnił klubowi sportowemu. Nie opuszcza żadnej z naszych imprez sportowych. Sędziuje nam. Jest też aktywnym turystą. Zimą jeździ na nartach, latem na rowerze - opowiada Ryszard Iwan.
Białczanie okazali się nie do pokonania w zawodach na łyżworolkach. W kat. do 15 lat zwyciężyła - Anna Kuchta, powyżej 15 lat - Małgorzata Cudzich. Podobnie było wśród chłopców. W poszczególnych kategoriach wiekowych zwyciężyli - Stanisław Budz i Łukasz Budz. Także opiekunowie z Białki okazali się najlepsi w tej dyscyplinie.
W badmintonie I miejsce zajęła Małgorzata Wodziak. W wielu dyscyplinach białczanie zajęli też drugie i
to wszystko jego inicjatywa. Przebieralnia i wypożyczalnia sprzętu jest w budynkach plebanii, które udostępnił klubowi sportowemu. Nie opuszcza żadnej z naszych imprez sportowych. Sędziuje nam. Jest też aktywnym turystą. Zimą jeździ na nartach, latem na rowerze - opowiada Ryszard Iwan.<br>Białczanie okazali się nie do pokonania w zawodach na łyżworolkach. W kat. do 15 lat zwyciężyła - Anna Kuchta, powyżej 15 lat - Małgorzata Cudzich. Podobnie było wśród chłopców. W poszczególnych kategoriach wiekowych zwyciężyli - Stanisław Budz i Łukasz Budz. Także opiekunowie z Białki okazali się najlepsi w tej dyscyplinie.<br>W badmintonie I miejsce zajęła Małgorzata Wodziak. W wielu dyscyplinach białczanie zajęli też drugie i
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego