Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 30
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
przykład do jazdy motocyklem o pojemności skokowej nie przekraczającej 125 i mocy 11 kW (mogą się o nią ubiegać już szesnastolatkowie), B1 - uprawnia do jazdy trójkołowcami i czterokołowcami o masie właściwej nie przekraczającej 550 kg.
Do tej pory, by zasiąść za kierownicą traktora, trzeba było mieć wpisaną w prawo jazdy kat. C. Po 1 lipca wystarczy mieć kat. B, by automatycznie móc prowadzić ciągnik (dotyczy to osób, które zdawały egzaminy po wejściu nowych przepisów).
Aby zdobyć kartę rowerową, uczniowie (od 10 roku życia) będą musieli zaliczyć cykl lekcyjny "wychowanie komunikacyjne". Dokument, uprawniający do jazdy na rowerze, będzie wydawał dyrektor szkoły.
Nie
przykład do jazdy motocyklem o pojemności skokowej nie przekraczającej 125 i mocy 11 kW (mogą się o nią ubiegać już szesnastolatkowie), B1 - uprawnia do jazdy trójkołowcami i czterokołowcami o masie właściwej nie przekraczającej 550 kg.<br>Do tej pory, by zasiąść za kierownicą traktora, trzeba było mieć wpisaną w prawo jazdy kat. C. Po 1 lipca wystarczy mieć kat. B, by automatycznie móc prowadzić ciągnik (dotyczy to osób, które zdawały egzaminy po wejściu nowych przepisów).<br>Aby zdobyć kartę rowerową, uczniowie (od 10 roku życia) będą musieli zaliczyć cykl lekcyjny "wychowanie komunikacyjne". Dokument, uprawniający do jazdy na rowerze, będzie wydawał dyrektor szkoły.<br>Nie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego