Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 40
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
z mistrzostw Europy i mistrzostw świata. Wielokrotnie byli też mistrzami Polski (tytuł ten zdobyli także w tym roku, podczas wrześniowych zawodów).

Przyziemne marzenia

MDK jest organizatorem wielu cyklicznych imprez, konkursów plastycznych i poetyckich, turniejów szachowych, koncertów, aukcji, wystaw, spektakli teatralnych. Niektóre z tych imprez, jak np. Zawody Modeli Latających w kat. F1E mają zasięg ogólnopolski.
Otrzymywane z powiatu pieniądze z trudem starczają na wynagrodzenie dla instruktorów, opał, prąd itd. MDK wspomagają też władze miasta. Poszczególne pracownie funkcjonują dzięki pomocy sponsorów prywatnych. Narzędzia i materiały do pracowni plastycznych zakupywane też są z pieniędzy zarobionych podczas różnych aukcji.
Dziś największym marzeniem dyrektor MDK
z mistrzostw Europy i mistrzostw świata. Wielokrotnie byli też mistrzami Polski (tytuł ten zdobyli także w tym roku, podczas wrześniowych zawodów).<br><br>&lt;tit&gt;Przyziemne marzenia&lt;/&gt;<br><br>MDK jest organizatorem wielu cyklicznych imprez, konkursów plastycznych i poetyckich, turniejów szachowych, koncertów, aukcji, wystaw, spektakli teatralnych. Niektóre z tych imprez, jak np. Zawody Modeli Latających w kat. F1E mają zasięg ogólnopolski.<br>Otrzymywane z powiatu pieniądze z trudem starczają na wynagrodzenie dla instruktorów, opał, prąd itd. MDK wspomagają też władze miasta. Poszczególne pracownie funkcjonują dzięki pomocy sponsorów prywatnych. Narzędzia i materiały do pracowni plastycznych zakupywane też są z pieniędzy zarobionych podczas różnych aukcji.<br>Dziś największym marzeniem dyrektor MDK
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego