Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 32
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
Janina Malska z Olkusza przed Węgierką Timeą Bontovicz i Słowaczką Ludmilą Huraitovom. W kategorii powyżej 35 lat klasą dla siebie była mistrzyni Europy Izabela Zatorska, startująca w barwach JM LAVO Bardejov w czasie 39 min. i 49 sek. Drugie i trzecie miejsce zajęły Słowaczki Ludmila Melicherova i Alena Močáriova.
W kategorii juniorów wygrał również Polak Tomasz Miśkowiec z Katowic. Dwa następne miejsca zajęli Michael Malak i Tomáš Nepko ze Szczyrbskiego Jeziora. Najmłodszymi zawodnikami byli 14-letni Karol Valko i Daniela Kotschová z Tatrzańskiej Łomnicy.
Pierwszych trzech zawodników w każdej kategorii nagradzano premiami pieniężnymi. Miroslav Vanko za poprawienie rekordu trasy dostał
Janina Malska z Olkusza przed Węgierką Timeą Bontovicz i Słowaczką Ludmilą Huraitovom. W kategorii powyżej 35 lat klasą dla siebie była mistrzyni Europy Izabela Zatorska, startująca w barwach JM LAVO Bardejov w czasie 39 min. i 49 sek. Drugie i trzecie miejsce zajęły Słowaczki Ludmila Melicherova i Alena Močáriova.<br>W kategorii juniorów wygrał również Polak Tomasz Miśkowiec z Katowic. Dwa następne miejsca zajęli Michael Malak i Tomá&#154; Nepko ze Szczyrbskiego Jeziora. Najmłodszymi zawodnikami byli 14-letni Karol Valko i Daniela Kotschová z Tatrzańskiej Łomnicy.<br>Pierwszych trzech zawodników w każdej kategorii nagradzano premiami pieniężnymi. Miroslav Vanko za poprawienie rekordu trasy dostał