Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Mika Małgorzata
Tytuł: strona o pudlach
Rok: 2005
Prezentacja w ruchu i pozycji stojącej wykonywana jest zawsze tak, żeby prezenter nie zasłaniał psa sędziemu (sobą lub rękami). Pamiętajmy też że nasze nastroje bardzo udzielają się psu i trudno marzyć by zdenerwowany, wplątujący się w smycz i własne nogi wystawca mógł pomóc psu w pokazie. Tabletka relanium albo mały kieliszek koniaku dla właściciela powinny załatwić sprawę.
Bardzo ważną sprawą jest właściwy ubiór wystawcy. Jego zasady zamykają się w dwóch słowach: czysto i praktycznie. Oznacza to na przykład. że spodnie czy spódnica powinny być zawsze w kolorze kontrastującym z maścią psa, by nie pokazywać czarnego pudla na czarnym tle.
Równie niebezpieczne
Prezentacja w ruchu i pozycji stojącej wykonywana jest zawsze tak, żeby prezenter nie zasłaniał psa sędziemu (sobą lub rękami). Pamiętajmy też że nasze nastroje bardzo udzielają się psu i trudno marzyć by zdenerwowany, wplątujący się w smycz i własne nogi wystawca mógł pomóc psu w pokazie. Tabletka relanium albo mały kieliszek koniaku dla właściciela powinny załatwić sprawę.<br>Bardzo ważną sprawą jest właściwy ubiór wystawcy. Jego zasady zamykają się w dwóch słowach: czysto i praktycznie. Oznacza to na przykład. że spodnie czy spódnica powinny być zawsze w kolorze kontrastującym z maścią psa, by nie pokazywać czarnego pudla na czarnym tle. <br>Równie niebezpieczne
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego