Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Współczesna
Nr: 04.01
Miejsce wydania: Białystok
Rok: 2005
tego zwyczaju wynika z tego, że jesteśmy bardziej zamknięci w sobie i rzeczowi, mamy mniej znajomych, nie interesujemy się innymi ludźmi. To bardzo złe zjawisko - tłumaczy.
Tadeusz Popławski ze skruchą przyznaje, że to "złe zjawisko" dotyczy również jego.
- W młodości już kilka dni przed 1 kwietnia wymyślałem żarciki, drobne oszustwa, kłamstewka - mówi - Kilka lat temu przestałem, ale teraz solennie obiecuję poprawę (mówię poważnie, to nie żarty)!
Marta Bakunowicz

Sześć szatanów za niezłą kasę

Tłumy ludzi stoją w kolejkach do wróżek, egzorcystów i przeróżnych "mistrzów" - targi medycyny naturalnej cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród białostoczan.
- Uzdrowiciel pomachał koło mnie wahadełkiem i postawił
tego zwyczaju wynika z tego, że jesteśmy bardziej zamknięci w sobie i rzeczowi, mamy mniej znajomych, nie interesujemy się innymi ludźmi. To bardzo złe zjawisko - tłumaczy. <br>Tadeusz Popławski ze skruchą przyznaje, że to "złe zjawisko" dotyczy również jego. <br>- W młodości już kilka dni przed 1 kwietnia wymyślałem żarciki, drobne oszustwa, kłamstewka - mówi - Kilka lat temu przestałem, ale teraz solennie obiecuję poprawę (mówię poważnie, to nie żarty)!<br>&lt;au&gt;Marta Bakunowicz&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sex="f"&gt;&lt;tit&gt;Sześć szatanów za niezłą kasę&lt;/&gt;<br><br>Tłumy ludzi stoją w kolejkach do wróżek, egzorcystów i przeróżnych "mistrzów" - targi medycyny naturalnej cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród białostoczan. <br>- Uzdrowiciel pomachał koło mnie wahadełkiem i postawił
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego