Typ tekstu: Książka
Autor: Bilica Jerzy
Tytuł: Telefony z Eufonii. Felietony wygłaszane 1991-1992 w Programie II Polskiego Radia
Rok wydania: 1995
Lata powstania: 1991-1992
drudzy.
Pewnie dojdzie do rozprawy rewizyjnej i prędzej czy później chłopaka wypuszczą, pozwalając mu śpiewać w chórze.
Niech śpiewa, nawet w sopranach, chociaż ci, którzy kiedykolwiek grali w orkiestrze, doskonale wiedzą, że śpiewanie w chórze to wcale nie jest to samo, mimo że orkiestra i chór z jednego wywodzą się klepiska.
11 sierpnia 1992

O prowadzeniu programów publicystycznych na żywo

Kierownictwo telewizji eufońskiej w trosce o wiarygodność swoich programów publicystycznych zarządziło, że będą one prowadzone wyłącznie na żywo. "Montowane programy publicystyczne - powiada kierownictwo - powodują utratę wiarygodności Telewizji".
Właśnie! Jak można było dotąd tego nie zauważyć, że gdy się montuje, to się
drudzy. <br>Pewnie dojdzie do rozprawy rewizyjnej i prędzej czy później chłopaka wypuszczą, pozwalając mu śpiewać w chórze. <br>Niech śpiewa, nawet w sopranach, chociaż ci, którzy kiedykolwiek grali w orkiestrze, doskonale wiedzą, że śpiewanie w chórze to wcale nie jest to samo, mimo że orkiestra i chór z jednego wywodzą się klepiska.<br>11 sierpnia 1992<br><br>&lt;tit&gt;O prowadzeniu programów publicystycznych na żywo&lt;/&gt;<br><br>Kierownictwo telewizji eufońskiej w trosce o wiarygodność swoich programów publicystycznych zarządziło, że będą one prowadzone wyłącznie na żywo. "Montowane programy publicystyczne - powiada kierownictwo - powodują utratę wiarygodności Telewizji".<br>Właśnie! Jak można było dotąd tego nie zauważyć, że gdy się montuje, to się
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego