Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 08.06
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
sceny alternatywnej. Może dlatego większość słuchaczy ubrana w tradycyjne czernie siedziała przed namiotami, spacerowała po głównych pasażach Przystanku, wędrowała do wioski krisznowców po tanie jarskie jedzenie.
- Na razie się rozkręca, poszaleć pójdziemy później - mówili młodzi ludzie z Dębicy. Andrzej, Antek i Zioło w Przystanku udział biorą po raz kolejny. Jednak klepisko pod sceną nieco opustoszało, kiedy na scenie zagościł Zdob Si Dub z byłej Jugosławii grający mieszankę ostrego rocka i bałkańskiego folku. Ale wystarczy odrobina polskiego bluesa, aby fani na nowo wrócili pod scenę.

Siła perswazji

Porządku na Przystanku pilnuje Pokojowy Patrol. Ochotnicy z całej Polski w czerwonych koszulkach zwracają uwagę
sceny alternatywnej. Może dlatego większość słuchaczy ubrana w tradycyjne czernie siedziała przed namiotami, spacerowała po głównych pasażach Przystanku, wędrowała do wioski krisznowców po tanie jarskie jedzenie. <br>- Na razie się rozkręca, poszaleć pójdziemy później - mówili młodzi ludzie z Dębicy. Andrzej, Antek i Zioło w Przystanku udział biorą po raz kolejny. Jednak klepisko pod sceną nieco opustoszało, kiedy na scenie zagościł Zdob Si Dub z byłej Jugosławii grający mieszankę ostrego rocka i bałkańskiego folku. Ale wystarczy odrobina polskiego bluesa, aby fani na nowo wrócili pod scenę.<br><br>&lt;tit&gt;Siła perswazji&lt;/&gt;<br><br>Porządku na Przystanku pilnuje Pokojowy Patrol. Ochotnicy z całej Polski w czerwonych koszulkach zwracają uwagę
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego