Rok: 2001
arbitraż.

(PAP)

Włocławianie wygrali, Francuzi awansowali

Najwięcej emocji w rewanżowym meczu 1/4 finału Pucharu Saporty dostarczyła czwarta kwarta.
Przez trzy kwarty toczył się bardzo wyrównany mecz. Żadnej z drużyn nie udało się prowadzić większą różnicą niż 2-3 punktami. Pierwsza połowa zakończyła się nikłą porażką gospodarzy 28:29.
W końcówce trzeciej kwarty koszykarze Anwilu nieznacznie prowadzili. W ostatniej kwarcie zawodnicy byli bliscy wyrównania strat z pierwszego meczu. Jednak ostateczny wynik 72:63 zapewnił awans drużynie francuskiej. Dzisiaj Prokom Trefl rozegra rewanżowe, wyjazdowe spotkanie ćwierćfinału Pucharu Koraca z jugosłowiańską drużyną KK Hemofarm Vrsac, a w czwartek, w ramach rozgrywek SuproLigi, Zepter
arbitraż.<br><br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Włocławianie wygrali, Francuzi awansowali&lt;/&gt;<br><br>Najwięcej emocji w rewanżowym meczu 1/4 finału Pucharu Saporty dostarczyła czwarta kwarta.<br>Przez trzy kwarty toczył się bardzo wyrównany mecz. Żadnej z drużyn nie udało się prowadzić większą różnicą niż 2-3 punktami. Pierwsza połowa zakończyła się nikłą porażką gospodarzy 28:29.<br>W końcówce trzeciej kwarty koszykarze Anwilu nieznacznie prowadzili. W ostatniej kwarcie zawodnicy byli bliscy wyrównania strat z pierwszego meczu. Jednak ostateczny wynik 72:63 zapewnił awans drużynie francuskiej. Dzisiaj Prokom Trefl rozegra rewanżowe, wyjazdowe spotkanie ćwierćfinału Pucharu Koraca z jugosłowiańską drużyną KK Hemofarm Vrsac, a w czwartek, w ramach rozgrywek SuproLigi, Zepter