Typ tekstu: Książka
Autor: Pinkwart Maciej
Tytuł: Dziewczyna z Ipanemy
Rok: 2003
masełkach czy dekoracyjnych serkach. Jakiś czas jeszcze je kupowałem dla tych domowników, którzy ograniczeń antycholesterolowych nie mieli, potem i to mi przeszło - w końcu, jak długo można kierować się takim altruizmem!
Jem więc byle co, co mi podadzą, albo, gdy nie ma chętnych, co sam sobie naprędce upichcę, coraz częściej kontentując się rzeczami najprostszymi. Staram się jeść tylko wtedy, gdy jestem naprawdę głodny, więc, gdy tylko nie muszę ze względów towarzysko-rodzinnych siadać do wspólnego stołu, ograniczam się do dwóch posiłków, czasem tylko jednego dziennie. Nie przynosi to wyraźniejszej szkody mojemu zdrowiu, pewno wręcz przeciwnie - pobudza mizerny metabolizm leniwego organizmu.
W
masełkach czy dekoracyjnych serkach. Jakiś czas jeszcze je kupowałem dla tych domowników, którzy ograniczeń antycholesterolowych nie mieli, potem i to mi przeszło - w końcu, jak długo można kierować się takim altruizmem!<br>Jem więc byle co, co mi podadzą, albo, gdy nie ma chętnych, co sam sobie naprędce upichcę, coraz częściej kontentując się rzeczami najprostszymi. Staram się jeść tylko wtedy, gdy jestem naprawdę głodny, więc, gdy tylko nie muszę ze względów towarzysko-rodzinnych siadać do wspólnego stołu, ograniczam się do dwóch posiłków, czasem tylko jednego dziennie. Nie przynosi to wyraźniejszej szkody mojemu zdrowiu, pewno wręcz przeciwnie - pobudza mizerny metabolizm leniwego organizmu.<br>W
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego