Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 4
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
to odpowiednio kosztuje. Szalenie modne stały się ostatnio pasy wzorów dzielące jednolite ściany, tzw. fryzy. Można je umieścić tuż nad podłogą, na 3/4 jej wysokości (najmodniejsze) lub na 40 cm od sufitu. Wykonanie jest proste - najlepiej, gdy takie fryzowe kwiaty są malowane od szablonu, w tonacji wnętrza lub odwrotnie - kontrastowe. W "temacie kwiatów" naprawdę wszystkie chwyty są dozwolone. Najważniejsze, żebyś czuła się prawdziwie wiosennie i nietuzinkowo, a wszyscy twoi goście zaniemówią z wrażenia - nie będą wątpili w twoją odwagę i pozytywne podejście do życia.

Dla ciała i dla ducha

Joga to nie tylko siedzenie bez ruchu i medytacja. Proponowane przez
to odpowiednio kosztuje. Szalenie modne stały się ostatnio pasy wzorów dzielące jednolite ściany, tzw. fryzy. Można je umieścić tuż nad podłogą, na 3/4 jej wysokości (najmodniejsze) lub na 40 cm od sufitu. Wykonanie jest proste - najlepiej, gdy takie fryzowe kwiaty są malowane od szablonu, w tonacji wnętrza lub odwrotnie - kontrastowe. W "temacie kwiatów" naprawdę wszystkie chwyty są dozwolone. Najważniejsze, żebyś czuła się prawdziwie wiosennie i nietuzinkowo, a wszyscy twoi goście zaniemówią z wrażenia - nie będą wątpili w twoją odwagę i pozytywne podejście do życia.&lt;/&gt;<br><br><br><br>&lt;page nr=138-140&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;&lt;tit&gt;Dla ciała i dla ducha&lt;/&gt;<br><br>Joga to nie tylko siedzenie bez ruchu i medytacja. Proponowane przez
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!