Tytuł: Głos Pasłęka
Nr: various
Miejsce wydania: Pasłęk
do Łukty na mecz z Warmiakiem. Drużyna z Łukty zajmuje 15 miejsce w tabeli z dorobkiem 13 punktów. Nasz najbliższy przeciwnik jest beniaminkiem ligi. Graliśmy z tą drużyną mecz sparingowy w lipcu 2003 roku. Gospodarze wygrali z późniejszą rewalacją rundy jesiennej IV ligi 2:1. Do drużyny Polonii wraca po kontuzji Jarek Licznerski.
jp

Przegrana 1 : 2 (0:1) po beznadziejnej grze
Kilku doświadczonych piłkarzy w drużynie gości, pokazało pewnym siebie zawodnikom Polonii jak trzeba grać w piłkę, nawet jak są trudne warunki atmosferyczne. Prowadzenie dla gości zdobył Słupski w 27 minucie. Na 2:0 podwyższył Pasik z karnego w 60
do Łukty na mecz z Warmiakiem. Drużyna z Łukty zajmuje 15 miejsce w tabeli z dorobkiem 13 punktów. Nasz najbliższy przeciwnik jest beniaminkiem ligi. Graliśmy z tą drużyną mecz sparingowy w lipcu 2003 roku. Gospodarze wygrali z późniejszą rewalacją rundy jesiennej IV ligi 2:1. Do drużyny Polonii wraca po kontuzji Jarek Licznerski.<br>&lt;au&gt;jp&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Przegrana 1 : 2 (0:1) po beznadziejnej grze&lt;/&gt;<br>Kilku doświadczonych piłkarzy w drużynie gości, pokazało pewnym siebie zawodnikom Polonii jak trzeba grać w piłkę, nawet jak są trudne warunki atmosferyczne. Prowadzenie dla gości zdobył Słupski w 27 minucie. Na 2:0 podwyższył Pasik z karnego w 60