Tytuł: Tygodnik Prudnicki
Nr: 10.13 (41)
Miejsce wydania: Prudnik
po trzeciej kolejce spotkań przypadł fotel lidera drugoligowych zmagań. Goście chwilami wobec pomysłowych akcji prudniczan w sobotni wieczór w hali przy Łuczniczej byli bezradni. W pierwszej połowie katem dla zabrzan okazali się bracia Łakisowie, którzy z 42 punktów całego zespołu zdobyli aż 28.
Z kolei swoje pierwsze punkty w dorosłej koszykówce zanotował 18-letni Rafał Leszczyński.
Mecz rozpoczął się od trafienia Tomasza Łakisa. Po dwóch minutach gry po trójce Marcina Łakisa oraz punktach Bartosza Trytka miejscowi wygrywali już 10:3. W 6 min. kolejna trójka Marina Łakisa i przewaga Pogoni wzrasta już do dziesięciu "oczek" - 17:7. Mały niepokój kibice przeżyli
po trzeciej kolejce spotkań przypadł fotel lidera drugoligowych zmagań. Goście chwilami wobec pomysłowych akcji prudniczan w sobotni wieczór w hali przy Łuczniczej byli bezradni. W pierwszej połowie katem dla zabrzan okazali się bracia Łakisowie, którzy z 42 punktów całego zespołu zdobyli aż 28. <br>Z kolei swoje pierwsze punkty w dorosłej koszykówce zanotował 18-letni Rafał Leszczyński. <br>Mecz rozpoczął się od trafienia Tomasza Łakisa. Po dwóch minutach gry po trójce Marcina Łakisa oraz punktach Bartosza Trytka miejscowi wygrywali już 10:3. W 6 min. kolejna trójka Marina Łakisa i przewaga Pogoni wzrasta już do dziesięciu "oczek" - 17:7. Mały niepokój kibice przeżyli