Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 0609
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
na udział w zbrodni matki dziecka - tak uzasadniła we wtorek wyrok uniewinniający dla Barbary S. sędzia przewodnicząca Aniela Bańkowicz.
Do tragedii doszło zimą 2001 roku. Michałka S. odebrał z warszawskiego przedszkola przyjaciel jego matki Robert K. Był z kolegą - Danielem S. Zabrali dziecko nad Wisłę. Później odnaleziono zwłoki dziecka na krze.
- Dziecko utopiło się w rzece pokrytej krą - przypomniała sędzia Bańkowicz. - Oskarżony Robert K. w toku postępowania przyznał się, że razem z Danielem S. wrzucili chłopca do wody.
Głośne śledztwo prowadziła stołeczna policja pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Praga-Północ. W tym postępowaniu obaj mężczyźni przyznali się, że chłopca wrzucili do lodowatej
na udział w zbrodni matki dziecka&lt;/&gt; - tak uzasadniła we wtorek wyrok uniewinniający dla &lt;name type="person"&gt;Barbary S.&lt;/&gt; sędzia przewodnicząca &lt;name type="person"&gt;Aniela Bańkowicz.&lt;/&gt;<br>Do tragedii doszło zimą 2001 roku. Michałka S. odebrał z warszawskiego przedszkola przyjaciel jego matki &lt;name type="person"&gt;Robert K.&lt;/&gt; Był z kolegą - &lt;name type="person"&gt;Danielem S.&lt;/&gt; Zabrali dziecko nad &lt;name type="place"&gt;Wisłę&lt;/&gt;. Później odnaleziono zwłoki dziecka na krze.<br>- &lt;q&gt;Dziecko utopiło się w rzece pokrytej krą&lt;/&gt; - przypomniała &lt;name type="person"&gt;sędzia Bańkowicz&lt;/&gt;. - Oskarżony &lt;name type="person"&gt;Robert K.&lt;/&gt; w toku postępowania przyznał się, że razem z &lt;name type="person"&gt;Danielem S.&lt;/&gt; wrzucili chłopca do wody.<br>Głośne śledztwo prowadziła stołeczna policja pod nadzorem &lt;name type="org"&gt;Prokuratury Rejonowej Praga-Północ&lt;/&gt;. W tym postępowaniu obaj mężczyźni przyznali się, że chłopca wrzucili do lodowatej
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego