Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Glamour
Nr: 8
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2003
płytę, możesz dotrzeć do ludzi, którzy wcześniej nie słyszeli o "Voo Voo"?
WOJCIECH WAGLEWSKI: Chciałbym dotrzeć do każdego, ale to przecież zależy od mediów - to jest pytanie do nich...
G: Zaprosiłeś do współpracy dwie wspaniałe polskie wokalistki, skąd taki wybór? Jak Urszula Dudziak i Anna Maria Jopek wpłynęły na ostateczny kształt płyty "Voo Voo z kobietami"?
W.W.: Obie panie są wybitnymi jazzowymi wokalistkami. Artyści takiej klasy traktują materiał muzyczny jako jedno spójne i wspólne dzieło, a nie jako pretekst do zademonstrowania swoich indywidualnych wdzięków. Ania i Ula są współautorkami tej płyty.
G: Lubisz pracować z kobietami?
W.W.: Od kobiet
płytę, możesz dotrzeć do ludzi, którzy wcześniej nie słyszeli o "Voo Voo"?&lt;/&gt; <br>&lt;who8&gt;WOJCIECH WAGLEWSKI: Chciałbym dotrzeć do każdego, ale to przecież zależy od mediów - to jest pytanie do nich...&lt;/&gt; <br>&lt;who7&gt;G: Zaprosiłeś do współpracy dwie wspaniałe polskie wokalistki, skąd taki wybór? Jak Urszula Dudziak i Anna Maria Jopek wpłynęły na ostateczny kształt płyty "Voo Voo z kobietami"?&lt;/&gt; <br>&lt;who8&gt;W.W.: Obie panie są wybitnymi jazzowymi wokalistkami. Artyści takiej klasy traktują materiał muzyczny jako jedno spójne i wspólne dzieło, a nie jako pretekst do zademonstrowania swoich indywidualnych wdzięków. Ania i Ula są współautorkami tej płyty.&lt;/&gt; <br>&lt;who7&gt;G: Lubisz pracować z kobietami?&lt;/&gt; <br>&lt;who8&gt;W.W.: Od kobiet
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego