Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 1
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
zostanie konkurs rzeźby w śniegu i grup kolędniczych. Planowana jest także aukcja dzieł sztuki artystów ludowych, a wieczorem pokaz sztucznych ogni. Również wieczorem zjazd na nartach z pochodniami i ułożenie na stoku ogromnego płonącego serca. Na wszystkich, którzy tego dnia zjadą do Białki czekać będzie kwaśnica i grochówka, a dwie kuchnie polowe serwować będą różne smakołyki, ze sprzedaży których dochód przeznaczony zostanie na WOŚP.
Oprócz tego we wszystkich wsiach 100 osób od rana zbierać będzie pieniądze, które specjalny sztab po przewodnictwem dyrektora bukowiańskiego banku sumiennie zliczy.
Koncert Wierchowej Orkiestry będzie na żywo relacjonować telewizja. Planowane jest 6 wejść w ciągu dnia.
Bukowiańskie
zostanie konkurs rzeźby w śniegu i grup kolędniczych. Planowana jest także aukcja dzieł sztuki artystów ludowych, a wieczorem pokaz sztucznych ogni. Również wieczorem zjazd na nartach z pochodniami i ułożenie na stoku ogromnego płonącego serca. Na wszystkich, którzy tego dnia zjadą do Białki czekać będzie &lt;dialect&gt;kwaśnica&lt;/&gt; i grochówka, a dwie kuchnie polowe serwować będą różne smakołyki, ze sprzedaży których dochód przeznaczony zostanie na WOŚP.<br>Oprócz tego we wszystkich wsiach 100 osób od rana zbierać będzie pieniądze, które specjalny sztab po przewodnictwem dyrektora bukowiańskiego banku sumiennie zliczy. <br>Koncert Wierchowej Orkiestry będzie na żywo relacjonować telewizja. Planowane jest 6 wejść w ciągu dnia.<br>Bukowiańskie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego