Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.12
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
79 - został sklasyfikowany na 32 pozycji. Andrzej Bachleda (28. po pierwszej próbie) z powodu kontuzji musiał zrezygnować ze startu w drugim przejeździe slalomu.
(PAP)Francuz okrążył glob najszybciej

Żeglarstwo Francuz Michel Desjoyeaux na jachcie PRB został zwycięzcą czwartych wokółziemskich regat żeglarzy samotników bez zawijania do portów - Vendee Globe.
Na okrążenie kuli ziemskiej potrzebował 93 dni, 3 godzin, 57 minut i 32 sekund.
(PAP)Suguri zwyciężyła w Salt Lake City

ŁYŻWIARSTWO Japonka Fumie Suguri wygrała rywalizację solistek w Mistrzostwach Czterech Kontynentów w łyżwiarstwie figurowym, które zakończyły się w Salt Lake City, mieście - gospodarzu przyszłorocznych zimowych igrzysk olimpijskich.
Suguri, aktualna mistrzyni Japonii, wyprzedziła
79 - został sklasyfikowany na 32 pozycji. Andrzej Bachleda (28. po pierwszej próbie) z powodu kontuzji musiał zrezygnować ze startu w drugim przejeździe slalomu.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Francuz okrążył glob najszybciej&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Żeglarstwo&lt;/&gt; Francuz Michel Desjoyeaux na jachcie PRB został zwycięzcą czwartych wokółziemskich regat żeglarzy samotników bez zawijania do portów - Vendee Globe.<br>Na okrążenie kuli ziemskiej potrzebował 93 dni, 3 godzin, 57 minut i 32 sekund.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Suguri zwyciężyła w Salt Lake City&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;ŁYŻWIARSTWO&lt;/&gt; Japonka Fumie Suguri wygrała rywalizację solistek w Mistrzostwach Czterech Kontynentów w łyżwiarstwie figurowym, które zakończyły się w Salt Lake City, mieście - gospodarzu przyszłorocznych zimowych igrzysk olimpijskich.<br>Suguri, aktualna mistrzyni Japonii, wyprzedziła
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego