Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.22
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
komórek skóry albo z komórek pobieranych z jamy gębowej zwierzęcia. Takie próbki DNA, będące nośnikiem informacji genetycznej, zostaną następnie zamrożone i będą przechowywane.
Na świecie istnieją już banki genetyczne zwierząt. W większości przypadków służą one do przechowywaniu genetycznych informacji o gatunkach zagrożonych lub już wymartych.
(PAP)Firma hrabiego doręcza kanapki

kulinaria Jedenasty hrabia Sandwich, którego nazwisko stało się synonimem szybkiego jedzenia, otwiera w Londynie firmę produkującą kanapki. Przedsiębiorstwo Earl of Sandwich, zatrudniające 30 osób, ma specjalizować się w doręczaniu kanapek do biur.
(PAP)Królowa też lubi sobie pospać

obyczaje Zdjęcia drzemiącej w samochodzie brytyjskiej królowej Elżbiety II ukazały się w środowych
komórek skóry albo z komórek pobieranych z jamy gębowej zwierzęcia. Takie próbki DNA, będące nośnikiem informacji genetycznej, zostaną następnie zamrożone i będą przechowywane.<br>Na świecie istnieją już banki genetyczne zwierząt. W większości przypadków służą one do przechowywaniu genetycznych informacji o gatunkach zagrożonych lub już &lt;orig&gt;wymartych&lt;/&gt;.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Firma hrabiego doręcza kanapki&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;kulinaria&lt;/&gt; Jedenasty hrabia Sandwich, którego nazwisko stało się synonimem szybkiego jedzenia, otwiera w Londynie firmę produkującą kanapki. Przedsiębiorstwo Earl of Sandwich, zatrudniające 30 osób, ma specjalizować się w doręczaniu kanapek do biur.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Królowa też lubi sobie pospać&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;obyczaje&lt;/&gt; Zdjęcia drzemiącej w samochodzie brytyjskiej królowej Elżbiety II ukazały się w środowych
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego