Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Powszechny
Nr: 48
Miejsce wydania: Kraków
Rok: 1994
taras i ogromną szklaną ścianę, przez którą oglądać można będzie zamek królewski nawet podczas deszczu, śniegu czy jesiennej zawiei. Były to następne dwa miliony, co razem z moją nagrodą dawało już 4,5 miliona dolarów - i w tym momencie Fundacja podjęła decyzję budować! Stałem się, jeśli tak można powiedzieć, "człowiekiem legalnego reżimu". Myślimy, że zanim zainteresują się one drzeworytami Hokusai, kaligrafią czy malowanym na jedwabiu kakemono - przyciągnie je najpierw technika i elektroniczne nowości.
Isozaki obejrzał pierwsze dwa z zaproponowanych miejsc, na koniec zaprowadziliśmy go z Krystyną Zachwatowicz na taras Wawelu i z góry pokazaliśmy mu blaszane dachy baraków.
Wyceniono je na
taras i ogromną szklaną ścianę, przez którą oglądać można będzie zamek królewski nawet podczas deszczu, śniegu czy jesiennej zawiei. Były to następne dwa miliony, co razem z moją nagrodą dawało już 4,5 miliona dolarów - i w tym momencie Fundacja podjęła decyzję budować! Stałem się, jeśli tak można powiedzieć, "człowiekiem legalnego reżimu". Myślimy, że zanim zainteresują się one drzeworytami Hokusai, kaligrafią czy malowanym na jedwabiu &lt;foreign&gt;kakemono&lt;/&gt; - przyciągnie je najpierw technika i elektroniczne nowości. <br>Isozaki obejrzał pierwsze dwa z zaproponowanych miejsc, na koniec zaprowadziliśmy go z Krystyną Zachwatowicz na taras Wawelu i z góry pokazaliśmy mu blaszane dachy baraków. <br>Wyceniono je na
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego