Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 04.03 (14)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
temat wiarygodne (w przeciwieństwie do opowieści łódzkiego świadka koronnego Marka B.) zeznania Masy i innych osób, ale działań nie podejmuje. Może ta wstrzemięźliwość wynika z faktu, że u tych medycznych fachowców leczą się nie tylko ścigani, ale i ścigający?

Współpraca Marcin DubiniecNie dlatego, że Żyd

W Polsce ciągle można legalnie sprzedawać literaturę nacjonalistyczną i antysemicką

W większości księgarń i kiosków można kupić publikacje nacjonalistyczne i antysemickie. Z wydawania takich pism lub książek nieźle się żyje, choć niektórzy traktują działalność edytorską jako misję. Oskarżani o łamanie prawa gładko wygrywają kolejne procesy.

JOANNA CIEŚLA

Prezes Wydawnictwa Narodowego Leszek Bubel schudł ostatnio 14
temat wiarygodne (w przeciwieństwie do opowieści łódzkiego świadka koronnego Marka B.) zeznania Masy i innych osób, ale działań nie podejmuje. Może ta wstrzemięźliwość wynika z faktu, że u tych medycznych fachowców leczą się nie tylko ścigani, ale i ścigający?<br><br>&lt;au&gt;Współpraca Marcin Dubiniec&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Nie dlatego, że Żyd&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;W Polsce ciągle można legalnie sprzedawać literaturę nacjonalistyczną i antysemicką&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;W większości księgarń i kiosków można kupić publikacje nacjonalistyczne i antysemickie. Z wydawania takich pism lub książek nieźle się żyje, choć niektórzy traktują działalność edytorską jako misję. Oskarżani o łamanie prawa gładko wygrywają kolejne procesy.&lt;/&gt;<br><br>&lt;au&gt;JOANNA CIEŚLA&lt;/&gt;<br><br>Prezes Wydawnictwa Narodowego Leszek Bubel schudł ostatnio 14
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego