Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Bartosz Pastuchewicz
Tytuł: strona o brydżu
Rok wydania: 27.05.2003
Rok powstania: 2003
trefla w tym kolorze bierzemy 12 lewę.
Powiedzmy, że rozgrywamy ten sam kontrakt w turnieju na maksy. Przepuszczenie pierwszego kara nie może być dobre, gdyż wystarczy dobry podział trefli i 12 lew bierzemy wierzchem. Jeżeli do tego kiery podzielą się 3-3 lub w pikach spadnie walet, wszyscy wezmą 13 lew, podczas gdy my zbliżymy się z naszym wynikiem do zera, choć wygramy szlemika.
Dlatego bijemy pierwsze karo asem i bierzemy się za trefle. Kiedy te nie dzielą się, zgrywamy A, K, D . Powstaje końcówka:

NORTH

WEST


EAST

SOUTH

Rozkład ilościowy kart u przeciwników znamy w 100%. Gramy ze stołu 9
trefla w tym kolorze bierzemy 12 lewę. <br>Powiedzmy, że rozgrywamy ten sam kontrakt w turnieju na maksy. Przepuszczenie pierwszego kara nie może być dobre, gdyż wystarczy dobry podział trefli i 12 lew bierzemy wierzchem. Jeżeli do tego kiery podzielą się 3-3 lub w pikach spadnie walet, wszyscy wezmą 13 lew, podczas gdy my zbliżymy się z naszym wynikiem do zera, choć wygramy szlemika. <br>Dlatego bijemy pierwsze karo asem i bierzemy się za trefle. Kiedy te nie dzielą się, zgrywamy A, K, D . Powstaje końcówka: <br><br>NORTH<br>&lt;gap&gt;<br>WEST<br>&lt;gap&gt;<br><br>EAST<br>&lt;gap&gt;<br>SOUTH<br>&lt;gap&gt;<br>Rozkład ilościowy kart u przeciwników znamy w 100%. Gramy ze stołu 9
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego