Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy kosmetyczne
Rok: 2003
i kwas hialuronowy, które działają nawilżająco oraz prowitaminę B5 poprawiającą kondycję skóry. Stosować 1-2 razy w tygodniu.
Toiletries Bag
Kosmetyczka Swedish Care
Elegancka i praktyczna. Wymiary
Foaming Gel Cleanser
Żel oczyszczający
Usuwa makijaż i wszelkie zanieczyszczenia.
Nie zawiera mydła.
Kosmetyki do cery suchej i normalnej zawierają wyciąg z kwiatów lipy, który zmiękcza i koi skórę.

Żel do pielęgnacji biustu 30% TANIEJ!
Bust - Boost Firming Gel for Neck and Biust
Ujędrniający żel do pielęgnacji biustu, dekoltu i szyi
Bio-bustyl stymuluje syntezę kolagenu, ujędrniając skórę. Wyciąg z miłorzębu japońskiego zwiększa jej elastyczność, żeń-szeń tonizuje i poprawia ukrwienie.
Firm-Figure Refining
i kwas hialuronowy, które działają nawilżająco oraz prowitaminę B5 poprawiającą kondycję skóry. Stosować 1-2 razy w tygodniu. &lt;gap&gt;<br>Toiletries Bag<br>Kosmetyczka Swedish Care<br>Elegancka i praktyczna. Wymiary &lt;gap&gt;<br>Foaming Gel Cleanser<br>Żel oczyszczający<br>Usuwa makijaż i wszelkie zanieczyszczenia.<br>Nie zawiera mydła. &lt;gap&gt;<br>Kosmetyki do cery suchej i normalnej zawierają wyciąg z kwiatów lipy, który zmiękcza i koi skórę.<br>&lt;gap&gt;<br>Żel do pielęgnacji biustu 30% TANIEJ!<br>Bust - Boost Firming Gel for Neck and Biust<br>Ujędrniający żel do pielęgnacji biustu, dekoltu i szyi<br>Bio-bustyl stymuluje syntezę kolagenu, ujędrniając skórę. Wyciąg z miłorzębu japońskiego zwiększa jej elastyczność, żeń-szeń tonizuje i poprawia ukrwienie. &lt;gap&gt;<br>Firm-Figure Refining
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego