Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy kosmetyczne
Rok: 2003
wszystkie znane ci kobiety liryczne, nie zawiodą Cię! Pokaż swoim Klientkom, jak mogą uzupełnić swój wizerunek Współczesnej Bogini - wykorzystaj tak modny trend!

Lyrical
U źródła inspiracji

Woda perfumowana Lyrical
Liryczny i romantyczny zapach z kategorii kwiatowej zbudowany z nut cytrusów, frezji i róży, rozwijający się w akordach białej orchidei, kwiatu lotosu i gardenii. Na dnie zapachu snują się szlachetne wonie anielskiego piżma i drzewa sandałowego. Zapach ma moc budzenia natchnienia i sprawi, że kobieta, która go nosi inspiruje i porywa.

ZNAM - POLECAM
Uwaga
Dla każdej z Was Żel do oczyszczania twarzy za jedyne 8,30 zł albo Oczyszczające mleczko nawilżające w
wszystkie znane ci kobiety liryczne, nie zawiodą Cię! Pokaż swoim Klientkom, jak mogą uzupełnić swój wizerunek Współczesnej Bogini - wykorzystaj tak modny trend!<br><br>Lyrical<br>U źródła inspiracji<br><br>&lt;tit&gt;Woda perfumowana Lyrical&lt;/&gt;<br>Liryczny i romantyczny zapach z kategorii kwiatowej zbudowany z nut cytrusów, frezji i róży, rozwijający się w akordach białej orchidei, kwiatu lotosu i gardenii. Na dnie zapachu snują się szlachetne wonie anielskiego piżma i drzewa sandałowego. Zapach ma moc budzenia natchnienia i sprawi, że kobieta, która go nosi inspiruje i porywa.<br><br>&lt;tit&gt;ZNAM - POLECAM&lt;/&gt;<br>Uwaga<br>Dla każdej z Was Żel do oczyszczania twarzy za jedyne 8,30 zł albo Oczyszczające mleczko nawilżające w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego