Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Dziennik Polski
Nr: 8/7
Miejsce wydania: Kraków
Rok: 1998
się zdawało, że przy takiej urodzie wyjdzie za magistra albo inżyniera, a niechby był i po maturze, ale z firmą, domem i porządnym samochodem. Tymczasem trafił się ten chmyz, gołodupiec i cwaniaczek, który chciałby przejść przez życie w białych rękawiczkach.
- Mówiłam dziewczynie, że za kierowcę się za mąż nie wychodzi - macha rękami Marczakowa. - To taki zawód, że się chłopa nie można w domu doczekać, poza tym oni mają w każdym mieście kochankę. Ale co było robić, zakochała się głupia i już.
W zasadzie nie ma się co dziwić, bo też Rycho prezentuje się niczym model z żurnala mód. Ciemnowłosy, śniady jak
się zdawało, że przy takiej urodzie wyjdzie za magistra albo inżyniera, a niechby był i po maturze, ale z firmą, domem i porządnym samochodem. Tymczasem trafił się ten chmyz, gołodupiec i cwaniaczek, który chciałby przejść przez życie w białych rękawiczkach.<br>&lt;q&gt;- Mówiłam dziewczynie, że za kierowcę się za mąż nie wychodzi&lt;/&gt; - macha rękami Marczakowa. &lt;q&gt;- To taki zawód, że się chłopa nie można w domu doczekać, poza tym oni mają w każdym mieście kochankę. Ale co było robić, zakochała się głupia i już.&lt;/&gt;<br>W zasadzie nie ma się co dziwić, bo też Rycho prezentuje się niczym model z żurnala mód. Ciemnowłosy, śniady jak
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego