Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Trybuna
Nr: 03.04
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2005
są poglądy prawdziwej lewicy. To wszystko, o czym przez ostatnie lata piszę, znalazłam tutaj skondensowane. Podpisuję się pod każdym poszczególnym sformułowaniem tego manifestu. Jeżdżę teraz po Polsce, rozmawiam z różnymi środowiskami o lewicowości. Wiem, jak bardzo na taką deklarację czeka społeczeństwo. Naturalnie teraz będę im pokazywała tę deklarację.
Maciej Roszak, magazynier z Poznania, prezes Towarzystwa Oświaty Robotniczej Świt:
- Jest to bez dwóch zdań deklaracja prawdziwej lewicy. Taki powinien być program polskiej lewicy na dziś. Jak najbardziej gotów jestem się pod tym podpisać.
Sławomir Broniarz, prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego:
- Demokracja, praca, sprawiedliwość to są wartości bliskie moim poglądom. Na pewno chcę Polski
są poglądy prawdziwej lewicy. To wszystko, o czym przez ostatnie lata piszę, znalazłam tutaj skondensowane. Podpisuję się pod każdym poszczególnym sformułowaniem tego manifestu. Jeżdżę teraz po Polsce, rozmawiam z różnymi środowiskami o lewicowości. Wiem, jak bardzo na taką deklarację czeka społeczeństwo. Naturalnie teraz będę im pokazywała tę deklarację.&lt;/&gt;<br>Maciej Roszak, magazynier z Poznania, prezes Towarzystwa Oświaty Robotniczej Świt: <br>&lt;div1 sex="m"&gt;- Jest to bez dwóch zdań deklaracja prawdziwej lewicy. Taki powinien być program polskiej lewicy na dziś. Jak najbardziej gotów jestem się pod tym podpisać.&lt;/&gt;<br>Sławomir Broniarz, prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego:<br>&lt;div1 sex="m"&gt;- Demokracja, praca, sprawiedliwość to są wartości bliskie moim poglądom. Na pewno chcę Polski
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego