Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 04.03 (14)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
się nie ujawnił, co zresztą nie jest wyjątkiem, a raczej regułą. - Istnieją zawodnicy, którzy bez potrzeby nagrody mądrze myślą i pięknie czują - komplementuje uczestników literackiej zabawy Leszek Długosz.

Stos twórczości przepuszczonej przez Rynnę rośnie w jego pokoju. Nie bardzo wiadomo, jaki ma być dalszy żywot wierszy. Wyrzucić ich nie wypada, magazynować nie sposób. - Marzę, by jakiś lotnik uniósł poezję w obłoki i rozrzucił ją po polach nad oraczami i siewcami. Ale pewnie by nas oskarżono, że poezją zaśmiecamy środowisko - zastanawia się animator twórczości poetyckiej w Krakowie.
Może twórczość tak obficie spływająca Rynną mogłaby być wykonywana w Cafe Molier podczas spotkania Wolnej
się nie ujawnił, co zresztą nie jest wyjątkiem, a raczej regułą. - Istnieją zawodnicy, którzy bez potrzeby nagrody mądrze myślą i pięknie czują - komplementuje uczestników literackiej zabawy Leszek Długosz.<br><br>Stos twórczości przepuszczonej przez Rynnę rośnie w jego pokoju. Nie bardzo wiadomo, jaki ma być dalszy żywot wierszy. Wyrzucić ich nie wypada, magazynować nie sposób. - Marzę, by jakiś lotnik uniósł poezję w obłoki i rozrzucił ją po polach nad oraczami i siewcami. Ale pewnie by nas oskarżono, że poezją zaśmiecamy środowisko - zastanawia się animator twórczości poetyckiej w Krakowie.<br>Może twórczość tak obficie spływająca Rynną mogłaby być wykonywana w Cafe Molier podczas spotkania Wolnej
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego