Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.06 (31)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
wokandę wejdzie w marcu. Janusz K. i Tadeusz D. oskarżeni są o nieumyślne spowodowanie kalectwa u chłopca. Za wydanie absurdalnych, zabójczych w skutkach zarządzeń nie odpowiada natomiast Zbigniew J.
Ten wielbiciel natury ciągle jest ordynatorem! Nieszczęście Kochańskich tłumaczy uczenie wskaźnikami umieralności okołoporodowej.
- Poród ma nastąpić siłami natury, tak jak chciała matka natura. Zdarza się, że jakieś dziecko nie przeżyje - objaśnia bez emocji, z naukowym dystansem. Nie potrafi wyjaśnić, dlaczego, wiedząc o zagrożeniu życia dziecka, zwlekał z decyzją o cesarskim cięciu. - Jest wiele czynników psychicznych - tłumaczy pokrętnie.
Patryk nie widzi, ale rozpoznaje rodziców po głosie i dotyku. - To żyjąca istota, ma swój świat
wokandę wejdzie w marcu. Janusz K. i Tadeusz D. oskarżeni są o nieumyślne spowodowanie kalectwa u chłopca. Za wydanie absurdalnych, zabójczych w skutkach zarządzeń nie odpowiada natomiast Zbigniew J.<br>Ten wielbiciel natury ciągle jest ordynatorem! Nieszczęście Kochańskich tłumaczy uczenie wskaźnikami umieralności okołoporodowej.<br>&lt;q&gt;- Poród ma nastąpić siłami natury, tak jak chciała matka natura. Zdarza się, że jakieś dziecko nie przeżyje&lt;/&gt; - objaśnia bez emocji, z naukowym dystansem. Nie potrafi wyjaśnić, dlaczego, wiedząc o zagrożeniu życia dziecka, zwlekał z decyzją o cesarskim cięciu. &lt;q&gt;- Jest wiele czynników psychicznych&lt;/&gt; - tłumaczy pokrętnie.<br>Patryk nie widzi, ale rozpoznaje rodziców po głosie i dotyku. &lt;q&gt;- To żyjąca istota, ma swój świat
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego