Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 05
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
wycofywać się lub uciekać do intryg - będą otwarcie negocjowały. Jedno jest pewne - my kobiety szybciej uczymy się zawodowych reguł gry niż mężczyźni okazywania uczuć i budowania związków emocjonalnych.

Nie zgadzaj się na dyskryminację macierzyństwa
Może to dziwnie zabrzmi, zważywszy na ciągłe szermowanie hasłami "polityki prorodzinnej", "wartości rodzinnych" i nawoływania, że "matka jest tylko jedna". Ale to prawda: zainteresowanie społeczeństwa ogranicza się do sensacji: czy to dziecko nieślubne lub przedślubne, ewentualnie - jeśli nie ma dziecka - czy to on "nie może", czy ona?
Już w pierwszych miesiącach życia słodkiego maleństwa oszołomieni rodzice dowiadują się, że utrzymanie dziecka jest kosztowniejsze niż osoby dorosłej. Zamknięto
wycofywać się lub uciekać do intryg - będą otwarcie negocjowały. Jedno jest pewne - my kobiety szybciej uczymy się zawodowych reguł gry niż mężczyźni okazywania uczuć i budowania związków emocjonalnych.<br><br>Nie zgadzaj się na dyskryminację macierzyństwa<br>Może to dziwnie zabrzmi, zważywszy na ciągłe szermowanie hasłami "polityki prorodzinnej", "wartości rodzinnych" i nawoływania, że "matka jest tylko jedna". Ale to prawda: zainteresowanie społeczeństwa ogranicza się do sensacji: czy to dziecko nieślubne lub przedślubne, ewentualnie - jeśli nie ma dziecka - czy to on "nie może", czy ona?<br>Już w pierwszych miesiącach życia słodkiego maleństwa oszołomieni rodzice dowiadują się, że utrzymanie dziecka jest kosztowniejsze niż osoby dorosłej. Zamknięto
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!