Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 39
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
bardzo dobrym czasie 1 godz. 39 min.26 sek. Ponad minutę za nim dobiegł do mety Milan Blaško z Tatrzańskiej Szczyrby, zawodnik też nie pierwszej młodości, zwycięzca biegu magistralą w 1981 roku.
W najmłodszej grupie wiekowej do 30 lat zwyciężył Milan Juroš z Niskich Tatr, który na mecie był trzeci z wynikiem 1.42.04. W kategorii wiekowej od 41 do 50 lat wygrał Pavol Bičan również z Niskich Tatr, a w najstarszej powyżej 51 lat już po raz trzeci najlepszy okazał się Maciej Mojżyszek z Nowego Targu, który uzyskał czas 2.06.39. Tym razem pokonał on
bardzo dobrym czasie 1 godz. 39 min.26 sek. Ponad minutę za nim dobiegł do mety Milan Bla&#154;ko z Tatrzańskiej Szczyrby, zawodnik też nie pierwszej młodości, zwycięzca biegu magistralą w 1981 roku.<br>W najmłodszej grupie wiekowej do 30 lat zwyciężył Milan Juro&#154; z Niskich Tatr, który na mecie był trzeci z wynikiem 1.42.04. W kategorii wiekowej od 41 do 50 lat wygrał Pavol Bičan również z Niskich Tatr, a w najstarszej powyżej 51 lat już po raz trzeci najlepszy okazał się Maciej Mojżyszek z Nowego Targu, który uzyskał czas 2.06.39. Tym razem pokonał on