Typ tekstu: Książka
Autor: Machulski Juliusz, Wereśniak Piotr, Zatorski Ryszard
Tytuł: Kiler
Rok: 1998
wypełniają ich czas podejścia do tarcz ekspresyjnym występem. Z bliska widać, że Siara wystrzelał jedną szóstkę, jedną piątkę. Reszta strzałów w miejscu nie punktowanym.

SIARA
Ja mam jedenaście, a ty?

Siara spogląda na tarczę Kilera. Tarcza jest nie tknięta.

SIARA
Co ty, Kiler?! Nic?! (do mażoretek) Cicho mnie tam!

Dziewczyny milkną.

Kiler bez uprzedzenia podnosi pistolet i z najbliższej odległości opróżnia cały magazynek (siedemnaście naboi) w sam środek tarczy, rozrywając ją na strzępy.

KILER
Z broni krótkiej nigdy nie ryzykuję dalszego dystansu. Skuteczność, a nie cyrk! To moja dewiza!

Zaskoczony Siara kiwa głową. Przygląda się Kilerowi z podziwem.

SIARA
Dlatego jesteś
wypełniają ich czas podejścia do tarcz ekspresyjnym występem. Z bliska widać, że Siara wystrzelał jedną szóstkę, jedną piątkę. Reszta strzałów w miejscu nie punktowanym.<br><br>SIARA<br>Ja mam jedenaście, a ty?<br><br>Siara spogląda na tarczę Kilera. Tarcza jest nie tknięta.<br><br>SIARA<br>Co ty, Kiler?! Nic?! (do mażoretek) Cicho mnie tam!<br><br>Dziewczyny milkną.<br><br>Kiler bez uprzedzenia podnosi pistolet i z najbliższej odległości opróżnia cały magazynek (siedemnaście naboi) w sam środek tarczy, rozrywając ją na strzępy.<br><br>KILER<br>Z broni krótkiej nigdy nie ryzykuję dalszego dystansu. Skuteczność, a nie cyrk! To moja dewiza!<br><br>Zaskoczony Siara kiwa głową. Przygląda się Kilerowi z podziwem.<br><br>SIARA<br>Dlatego jesteś
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego