Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Przekrój
Nr: 2922
Miejsce wydania: Kraków
Rok: 2001
pan przesadza.
Nie przesadzam. Najpierw trzeba się zastanowić na sensownością tego, co już robimy i skalą pieniędzy, które na kulturę przeznaczamy. Podobnych słów, jak pana Kutza, mógłbym, niestety, przytoczyć więcej, np. wypowiedzi Krzysztofa Zanussiego i Andrzeja Wajdy.
Może więc jednak mają rację. O TVP mówi się krytycznie od lat - że moloch, że chora struktura, że zawsze silnie upolityczniona, że mocno skorumpowana.
To są zarzuty, które nie znajdują potwierdzenia w faktach. O korupcji mówi się od lat, ale dowodów dotąd nie znaleziono.
Ale nie powie pan na pewno, w stu procentach, że takie zjawisko w telewizji nie występuje?
Jasne, że nie powiem
pan przesadza. &lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Nie przesadzam. Najpierw trzeba się zastanowić na sensownością tego, co już robimy i skalą pieniędzy, które na kulturę przeznaczamy. Podobnych słów, jak pana Kutza, mógłbym, niestety, przytoczyć więcej, np. wypowiedzi Krzysztofa Zanussiego i Andrzeja Wajdy. &lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Może więc jednak mają rację. O TVP mówi się krytycznie od lat - że moloch, że chora struktura, że zawsze silnie upolityczniona, że mocno skorumpowana.&lt;/&gt; <br>&lt;who2&gt;To są zarzuty, które nie znajdują potwierdzenia w faktach. O korupcji mówi się od lat, ale dowodów dotąd nie znaleziono. &lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Ale nie powie pan na pewno, w stu procentach, że takie zjawisko w telewizji nie występuje?&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Jasne, że nie powiem
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego