Typ tekstu: Książka
Autor: Janicka Bożena, Janda Krystyna
Tytuł: Gwiazdy mają czerwone pazury
Rok: 1998
istotą, a kobieta powinna się postarać, żeby nie być od niego głupsza. Wtedy nic z jego strony nie będzie mogło jej zagrozić. I okazało się, że podobna refleksja ściąga ludzi do teatru. Bo w teatrze zawsze chodzi o to, żeby trafić w coś, co ludzi nurtuje. A czy to będzie monodram, czy duże przedstawienie - nie ma znaczenia. No i myślę, że nieźle to gram. Znalazłam dobry ton do rozmowy z ludźmi.
- Praktycznie wyglądało to tak, że na twoich monodramach były komplety, na wieloosobowych sztukach, granych w tym samym teatrze - nie zawsze.
- Ja też grałam w tamtych sztukach.
- Między monodramami wyreżyserowałaś "Na
istotą, a kobieta powinna się postarać, żeby nie być od niego głupsza. Wtedy nic z jego strony nie będzie mogło jej zagrozić. I okazało się, że podobna refleksja ściąga ludzi do teatru. Bo w teatrze zawsze chodzi o to, żeby trafić w coś, co ludzi nurtuje. A czy to będzie monodram, czy duże przedstawienie - nie ma znaczenia. No i myślę, że nieźle to gram. Znalazłam dobry ton do rozmowy z ludźmi.<br>- Praktycznie wyglądało to tak, że na twoich monodramach były komplety, na wieloosobowych sztukach, granych w tym samym teatrze - nie zawsze.<br>- Ja też grałam w tamtych sztukach.<br>- Między monodramami wyreżyserowałaś "Na
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego