Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Detektyw
Nr: 1 (149)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
Bila".
Gdyby Rafał C. był ostrożniejszy i po dokonaniu zbrodni zmienił adres zamieszkania, być może nie powiązano by go z osobą Andrzeja L. Ale cóż. Gdyby przestępca przewidywał, że zostanie złapany, nie dokonywałby zapewne zbrodni.
Podczas śledztwa wyszło także na jaw, że kilka lat wcześniej Andrzej L. podejrzewany był o mord na tle rabunkowym, ale podczas procesu nie udowodniono mu wtedy winy. Tym razem było kilku świadków i sąd nie miał wątpliwości. Andrzej L. został skazany na dwadzieścia pięć lat więzienia.
Jeremi Kostecki
Wszystkie personalia oraz nazwy własne zostały
zmienione.


Temida czerwona ze wstydu
Prokuratorska ośmiornica

Sprawa jest niesłychanie delikatna. Dotyczy
Bila".<br>Gdyby Rafał C. był ostrożniejszy i po dokonaniu zbrodni zmienił adres zamieszkania, być może nie powiązano by go z osobą Andrzeja L. Ale cóż. Gdyby przestępca przewidywał, że zostanie złapany, nie dokonywałby zapewne zbrodni.<br>Podczas śledztwa wyszło także na jaw, że kilka lat wcześniej Andrzej L. podejrzewany był o mord na tle rabunkowym, ale podczas procesu nie udowodniono mu wtedy winy. Tym razem było kilku świadków i sąd nie miał wątpliwości. Andrzej L. został skazany na dwadzieścia pięć lat więzienia.<br>&lt;au&gt;Jeremi Kostecki&lt;/&gt;<br>&lt;hi&gt;Wszystkie personalia oraz nazwy własne zostały<br>zmienione.&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sex="m"&gt;<br>&lt;tit&gt;Temida czerwona ze wstydu&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Prokuratorska ośmiornica&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Sprawa jest niesłychanie delikatna. Dotyczy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego