Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.03 (28)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
nerwowym zaprzeczaniem wszystkiemu. Mogę tylko obiecać: już wkrótce opinia publiczna dowie się o wszystkich propozycjach, jakie Amerykanie złożyli pułkownikowi. A także o wszystkich planach zmian w GROM-ie, którym minister obrony tak teraz nerwowo zaprzecza.
Minister Szmajdziński i Sztab Generalny zaprzeczają także, jakoby pułkownik Polko już wcześniej składał dymisję.
- Minister mówi nieprawdę. Pułkownik Polko składał dymisję w styczniu ub.r., po tym kiedy MON chciał przenieść z GROM-u do marynarki grupę wodną. Nie godził się także na to, by GROM podlegał Sztabowi Generalnemu.
Tak miało rzeczywiście być?
- Taki właśnie zapis znajduje się w wycofanym teraz z Sejmu dokumencie dotyczącym strategii rozwoju
nerwowym zaprzeczaniem wszystkiemu. Mogę tylko obiecać: już wkrótce opinia publiczna dowie się o wszystkich propozycjach, jakie Amerykanie złożyli pułkownikowi. A także o wszystkich planach zmian w GROM-ie, którym minister obrony tak teraz nerwowo zaprzecza.&lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt;Minister Szmajdziński i Sztab Generalny zaprzeczają także, jakoby pułkownik Polko już wcześniej składał dymisję.&lt;/&gt;<br>&lt;who4&gt;- Minister mówi nieprawdę. Pułkownik Polko składał dymisję w styczniu ub.r., po tym kiedy MON chciał przenieść z GROM-u do marynarki grupę wodną. Nie godził się także na to, by GROM podlegał Sztabowi Generalnemu.&lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt;Tak miało rzeczywiście być?&lt;/&gt;<br>&lt;who4&gt;- Taki właśnie zapis znajduje się w wycofanym teraz z Sejmu dokumencie dotyczącym strategii rozwoju
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego