Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.03 (2)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
rok temu zaledwie trzy. Co się dzieje?
Okazuje się, że ciepła zima namieszała im w głowach. Myślą, że jest wiosna. Zamiast chrapać, wylatują z kryjówek. Wracają z pustymi żołądkami, bo teraz nie ma co jeść. Te które miały szczęście, trafiają właśnie do azylu przy Wydziale Nauk o Zwierzętach SGGW. Gacki, mroczki, nocki. Ludzie przynoszą tu różne gatunki.
- Nietoperze są bardzo wychudzone. My je karmimy. Te które są silne i zdrowe, wypuszczamy na wolność. Słabsze posiedzą u nas do wiosny - mówi Bartek Popczyk, szef azylu.
Jeśli zobaczysz gdzieś przebudzonego nietoperza, koniecznie dzwoń do azylu, naukowcy z SGGW na pewno się nim zajmą
rok temu zaledwie trzy. Co się dzieje?<br>Okazuje się, że ciepła zima namieszała im w głowach. Myślą, że jest wiosna. Zamiast chrapać, wylatują z kryjówek. Wracają z pustymi żołądkami, bo teraz nie ma co jeść. Te które miały szczęście, trafiają właśnie do azylu przy Wydziale Nauk o Zwierzętach SGGW. Gacki, mroczki, nocki. Ludzie przynoszą tu różne gatunki. <br>&lt;q&gt;- Nietoperze są bardzo wychudzone. My je karmimy. Te które są silne i zdrowe, wypuszczamy na wolność. Słabsze posiedzą u nas do wiosny&lt;/&gt; - mówi Bartek Popczyk, szef azylu.<br>Jeśli zobaczysz gdzieś przebudzonego nietoperza, koniecznie dzwoń do azylu, naukowcy z SGGW na pewno się nim zajmą
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego