Typ tekstu: Książka
Autor: Machulski Juliusz, Wereśniak Piotr, Zatorski Ryszard
Tytuł: Kiler
Rok: 1998
fotografię Kilera?

RYBA

(w TV)
Niestety, dla dobra śledztwa jest to niemożliwe.

EWA

(w TV)
W takim razie ja chciałabym panu coś pokazać. To fragment nagrania, jakie zrobiłam w dniu, w którym zginął Gilotyna...

Siara sięga na barek po wielki, lśniący pistolet, mierzy w telewizor i naciska spust. Cisza. Siara naciska spust po raz drugi i trzeci. Pistolet milczy. Najwyraźniej się zaciął. Siara podnosi telewizor i wrzuca go do basenu.

Scena 19.

STUDIO TELEWIZYJNE

Wnętrze

Na ekranie pojawia się fragment reportażu sprzed baru, gdzie zginął "Gilotyna" - reportaż zatrzymuje się stop-klatką na ujęciu Jurka Kilera wśród gapiów.

W studiu komisarz Ryba
fotografię Kilera?<br><br>RYBA<br><br>(w TV)<br>Niestety, dla dobra śledztwa jest to niemożliwe.<br><br>EWA<br><br>(w TV)<br>W takim razie ja chciałabym panu coś pokazać. To fragment nagrania, jakie zrobiłam w dniu, w którym zginął Gilotyna...<br><br>Siara sięga na barek po wielki, lśniący pistolet, mierzy w telewizor i naciska spust. Cisza. Siara naciska spust po raz drugi i trzeci. Pistolet milczy. Najwyraźniej się zaciął. Siara podnosi telewizor i wrzuca go do basenu.<br><br>Scena 19.<br><br>STUDIO TELEWIZYJNE<br><br>Wnętrze<br><br>Na ekranie pojawia się fragment reportażu sprzed baru, gdzie zginął "Gilotyna" - reportaż zatrzymuje się stop-klatką na ujęciu Jurka Kilera wśród gapiów.<br><br>W studiu komisarz Ryba
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego