Typ tekstu: Książka
Autor: Nowakowski Zdzisław
Tytuł: TAG 3.1 dla opornych
Rok wydania: 1994
Rok powstania: 1995
ustawić kursor w pierwszej kolumnie pierwszego wiersza pod "grubą kreską" i nacisnąć klawisz [Backspace]. Możesz także ustawić go tuż nad "grubą kreską" i z menu wybrać polecenie Linia|Koniec strony (jak widać, działa, w obie strony).
Aby usunąć znak tabulacji, musisz ustawić kursor zaraz za ostatnim symbolem oznaczającym tabulację, a następnie naciskać klawisz [Backspace] dotąd, aż zniknie ostatnie rozdeptane "U". Możesz, ustawić kursor na pierwszym niby "U" i naciskać do skutku klawisz [Del] lub tylko raz [Ctrl+Del]. Nie próbuj jednak sztuczki z [Ctrl+Backspace]. Zresztą spróbuj. Człowiek najlepiej uczy się na błędach.
Nie podoba Ci się liczba znaków końca akapitu? Są
ustawić kursor w pierwszej kolumnie pierwszego wiersza pod "grubą kreską" i nacisnąć klawisz [Backspace]. Możesz także ustawić go tuż nad "grubą kreską" i z menu wybrać polecenie Linia|Koniec strony (jak widać, działa, w obie strony).<br>Aby usunąć znak tabulacji, musisz ustawić kursor zaraz za ostatnim symbolem oznaczającym tabulację, a następnie naciskać klawisz [Backspace] dotąd, aż zniknie ostatnie rozdeptane "U". Możesz, ustawić kursor na pierwszym niby "U" i naciskać do skutku klawisz [Del] lub tylko raz [Ctrl+Del]. Nie próbuj jednak sztuczki z [Ctrl+Backspace]. Zresztą spróbuj. Człowiek najlepiej uczy się na błędach.<br>Nie podoba Ci się liczba znaków końca akapitu? Są
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego