Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy finansowe
Rok: 1999
w tryb odbioru faksu".

Informacja o produktach i usługach Banku Pekao SA dla klientów indywidualnych
System zaprezentuje Państwu informację o wszystkich produktach i usługach Banku.


Zmiana telekodu
Jeżeli obawiają się Państwo, że ktoś niepowołany mógł poznać Państwa telekod, TELESERWIS daje możliwość natychmiastowej jego zmiany przez telefon.
Zmiany telekodu można dokonać naciskając:
* klawisz 8 - zmiana telekodu
System poprosi Państwa o wprowadzenie numeru rozliczeniowego jednostki Banku Pekao SA numeru rachunku i numeru dotychczasowego telekodu (analogicznie jak przy identyfikacji). Następnie należy wprowadzić nowy wybrany przez siebie telekod i potwierdzić go klawiszem #.
Dla potwierdzenia poprawności wyboru nowego telekodu i właściwego jego odczytania system poprosi o
w tryb odbioru faksu".<br><br>&lt;tit&gt;Informacja o produktach i usługach Banku Pekao SA dla klientów indywidualnych&lt;/&gt;<br>System zaprezentuje Państwu informację o wszystkich produktach i usługach Banku.<br><br><br>&lt;tit&gt;Zmiana telekodu&lt;/&gt;<br>Jeżeli obawiają się Państwo, że ktoś niepowołany mógł poznać Państwa telekod, TELESERWIS daje możliwość natychmiastowej jego zmiany przez telefon.<br>Zmiany telekodu można dokonać naciskając:<br>* klawisz 8 - zmiana telekodu<br>System poprosi Państwa o wprowadzenie numeru rozliczeniowego jednostki Banku Pekao SA numeru rachunku i numeru dotychczasowego telekodu (analogicznie jak przy identyfikacji). Następnie należy wprowadzić nowy wybrany przez siebie telekod i potwierdzić go klawiszem #.<br>Dla potwierdzenia poprawności wyboru nowego telekodu i właściwego jego odczytania system poprosi o
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego