Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 04
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
czytacie męskie listy.
PS 2. Jeślibym otrzymał od Was kosmetyk, podarowałbym go mej połówce i...
PS 3. ...oczywiście przyznałbym się do listu.


Kuchenny feminizm
Od kiedy moja dziewczyna zaczęła czytać Cosmopolitan, zupełnie poprzewracało się jej w głowie. Kuchnię omija dużym łukiem, a zachodzi tym tylko po to, aby czegoś się napić, a nie upichcić coś dla swojego faceta. To przez was ma te urojenia feministyczne. Musi pokazać kobiecą niezależność - być lepsza od faceta we wszystkim. To jej motto. Ostatnio ciągle powtarza: "Ja ci gotować i zmywać nie będę". Wydaje się znajome. Co?
Marcin

jestem feministką
Piszę do was jako jedynego magazynu
czytacie męskie listy.<br>PS 2. Jeślibym otrzymał od Was kosmetyk, podarowałbym go mej połówce i...<br>PS 3. ...oczywiście przyznałbym się do listu.<br><br><br>Kuchenny feminizm<br>Od kiedy moja dziewczyna zaczęła czytać Cosmopolitan, zupełnie poprzewracało się jej w głowie. Kuchnię omija dużym łukiem, a zachodzi tym tylko po to, aby czegoś się napić, a nie upichcić coś dla swojego faceta. To przez was ma te urojenia feministyczne. Musi pokazać kobiecą niezależność - być lepsza od faceta we wszystkim. To jej motto. Ostatnio ciągle powtarza: "Ja ci gotować i zmywać nie będę". Wydaje się znajome. Co?<br>Marcin<br><br>jestem feministką<br>Piszę do was jako jedynego magazynu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!