Typ tekstu: Rozmowa bezpośrednia
Tytuł: Rozmowa o podróży poślubnej,o meblowaniu mieszkania,o rybach akwariowych,o medycynie
Rok powstania: 2001
Jakby ktoś dosłownie tutaj splunął.
Ja byłam tak zła na dzieci, bo one wzięły, słuchaj, ryż niepreparowany, tylko ten twardy ryż i prosto w gębę rzucały. Więc jak odwracałam się, widać, cały czas w pozycji.
Tak tak.
No raczej mało przyjemna sprawa.
Nie zdawały sobie sprawy widocznie.
No na pewno nie. Nie robiły tego z premedytacją. Nie robiły tego tak, że podeszły i tuż przed nosem... Tutaj proszę, kolejna mina.
No wyjątkowa taka speszona.
Tak, w takich momentach mnie łapał... O tutaj proszę, buzi buzi. Tu Marzena.
Marzenka bardzo ładnie też wyglądała.
Wyglądała fajnie. Niepotrzebnie się później przebrała. Aaa tutaj proszę
Jakby ktoś dosłownie tutaj splunął.&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Ja byłam tak zła na dzieci, bo one wzięły, słuchaj, ryż niepreparowany, tylko ten twardy ryż i prosto w gębę rzucały. Więc jak odwracałam się, widać, cały czas w &lt;gap&gt; pozycji.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Tak tak.&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;No raczej mało przyjemna sprawa. &lt;gap&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;&lt;overlap&gt;Nie zdawały&lt;/&gt; sobie sprawy widocznie.&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;No na pewno nie. Nie robiły tego z premedytacją. Nie robiły tego tak, że podeszły i &lt;vocal desc="laugh"&gt; tuż przed nosem... Tutaj proszę, kolejna mina.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;No wyjątkowa taka &lt;vocal desc="eee"&gt; speszona.&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Tak, w takich momentach mnie łapał... O tutaj proszę, buzi buzi. Tu Marzena.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Marzenka bardzo ładnie też wyglądała.&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Wyglądała fajnie. Niepotrzebnie się później przebrała. Aaa tutaj proszę
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego