Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Motor
Nr: 37
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1975
trzeba zawsze przeprowadzić i to zanim zacznie się znów jeździć - po każdym wypadku, czy choćby zwykłej "wywrotce". Przegląd musi być wyjątkowo staranny, przy czym należy przy nim zwrócić uwagę na inne rzeczy, niż przy normalnym przeglądzie okresowym.
W założeniu, że motocykl był w dobrym stanie technicznym nie ma celu szukania niedomagań, które mogą powstać w wyniku stopniowego i powolnego wyrabiania się części. Bardzo dokładnie trzeba ((...)) za to sprawdzić czy nie ma jakichś doraźnych uszkodzeń, powstałych wskutek uderzenia przy upadku.
A więc np. o ile nie było luzów w łożyskach kół, jest mało prawdopodobne żeby powstały po upadku. Luzy te tworzą się
trzeba zawsze przeprowadzić i to zanim zacznie się znów jeździć - po każdym wypadku, czy choćby zwykłej "wywrotce". Przegląd musi być wyjątkowo staranny, przy czym należy przy nim zwrócić uwagę na inne rzeczy, niż przy normalnym przeglądzie okresowym. <br>W założeniu, że motocykl był w dobrym stanie technicznym nie ma celu szukania niedomagań, które mogą powstać w wyniku stopniowego i powolnego wyrabiania się części. Bardzo dokładnie trzeba ((...)) za to sprawdzić czy nie ma jakichś doraźnych uszkodzeń, powstałych wskutek uderzenia przy upadku. <br>A więc np. o ile nie było luzów w łożyskach kół, jest mało prawdopodobne żeby powstały po upadku. Luzy te tworzą się
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego