Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 20
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1980
kilkadziesiąt kartek znalazło się we wspomnianym lasku, na obszarze którego zlokalizowany jest budynek Biura Spisów.

Bezpośrednio po stwierdzeniu tego faktu (niestety po kilku dniach), podjęto niezbędne środki zaradcze w celu uniknięcia w przyszłości podobnych zjawisk, mianowicie ogrodzono posesję - jako że był to teren ogólnie dostępny. Ujawnienie omawianych zaniedbań oraz innych niedomagań spowodowało rozwiązanie umowy o pracę z kilku pracownikami administracyjno-obsługowymi - odpowiedzialnymi za zaistniały stan rzeczy. Ponadto dokładnie zapoznano wszystkich pracujących tam pracowników z zasadami postępowania z całością opracowywanych materiałów.

Pragnę jednocześnie podziękować Czytelnikowi za zainteresowanie sprawą, chociaż szkoda, że reakcja nastąpiła dopiero po blisko roku od zaistniałego faktu.

Mgr JAN
kilkadziesiąt kartek znalazło się we wspomnianym lasku, na obszarze którego zlokalizowany jest budynek Biura Spisów.<br><br>Bezpośrednio po stwierdzeniu tego faktu (niestety po kilku dniach), podjęto niezbędne środki zaradcze w celu uniknięcia w przyszłości podobnych zjawisk, mianowicie ogrodzono posesję - jako że był to teren ogólnie dostępny. Ujawnienie omawianych zaniedbań oraz innych &lt;orig&gt;niedomagań&lt;/&gt; spowodowało rozwiązanie umowy o pracę z kilku pracownikami administracyjno-obsługowymi - odpowiedzialnymi za zaistniały stan rzeczy. Ponadto dokładnie zapoznano wszystkich pracujących tam pracowników z zasadami postępowania z całością opracowywanych materiałów.<br><br>Pragnę jednocześnie podziękować Czytelnikowi za zainteresowanie sprawą, chociaż szkoda, że reakcja nastąpiła dopiero po blisko roku od zaistniałego faktu.<br><br>&lt;au&gt;Mgr JAN
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego