Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 06.21
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
powinna wycofywać wniosku. Moje pismo z 2 września 2004 r. było zwykłą odpowiedzią, a nie decyzją administracyjną - podkreśla. Tłumaczy, że gdyby wniosek nie został wycofany, to od decyzji klientka mogłaby się odwołać do Samorządowego Kolegium Odwoławczego. Dodaje jednak, że jego zdaniem dodatek w tym przypadku się nie należy. - Przepisy są niejasne, ale nowelizacja ustawy o świadczeniach rodzinnych, która wejdzie w życie 1 września sprecyzuje to - wyjaśnia Z. Błauciak.
Przejściowo się należał
Jeśli pani Elżbieta złoży wniosek raz jeszcze, to najprawdopodobniej OPS wyda decyzję negatywną. - Ale będzie możliwość odwołania - przypomina Z. Błauciak.
O wyjaśnienie poprosiliśmy też Irenę Smudę, naczelniczkę wydziału świadczeń rodzinnych
powinna wycofywać wniosku. Moje pismo z 2 września 2004 r. było zwykłą odpowiedzią, a nie decyzją administracyjną - podkreśla. Tłumaczy, że gdyby wniosek nie został wycofany, to od decyzji klientka mogłaby się odwołać do Samorządowego Kolegium Odwoławczego. Dodaje jednak, że jego zdaniem dodatek w tym przypadku się nie należy. - Przepisy są niejasne, ale nowelizacja ustawy o świadczeniach rodzinnych, która wejdzie w życie 1 września sprecyzuje to - wyjaśnia Z. Błauciak.<br>&lt;tit&gt;Przejściowo się należał&lt;/&gt;<br>Jeśli pani Elżbieta złoży wniosek raz jeszcze, to najprawdopodobniej OPS wyda decyzję negatywną. - Ale będzie możliwość odwołania - przypomina Z. Błauciak. <br>O wyjaśnienie poprosiliśmy też Irenę Smudę, naczelniczkę wydziału świadczeń rodzinnych
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego