Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.05 (4)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
noworoczne postanowienia i nasze artykuły zaczynają działać, a pseudotaryfiarze mogą być pewni, że ten rok będzie dla nich piekłem!
Jak poznać oszusta? Po tym, że zamiast TAXI ma np. napis TAX!. Drobna różnica, ale za nią stoi brak koncesji, niebotyczne stawki za kilometr i karalne podszywanie się pod taksówkarzy, czyli nieuczciwa konkurencja. - Co to, kontrola?! - dziwił się Benedykt Nurzyński, taksówkarz stojący przy Podwalu. Podeszło do niego dwóch strażników miejskich. Nie musiał się jednak denerwować, bo wszystkie dokumenty miał w porządku. Ale inni... widząc patrol po prostu uciekali.
Jednak takie kontrole to jeszcze nic w porównaniu do tego, co czeka cwaniaków w
noworoczne postanowienia i nasze artykuły zaczynają działać, a pseudotaryfiarze mogą być pewni, że ten rok będzie dla nich piekłem!<br>Jak poznać oszusta? Po tym, że zamiast TAXI ma np. napis TAX!. Drobna różnica, ale za nią stoi brak koncesji, niebotyczne stawki za kilometr i karalne podszywanie się pod taksówkarzy, czyli nieuczciwa konkurencja. &lt;q&gt;- Co to, kontrola?!&lt;/&gt; - dziwił się Benedykt Nurzyński, taksówkarz stojący przy Podwalu. Podeszło do niego dwóch strażników miejskich. Nie musiał się jednak denerwować, bo wszystkie dokumenty miał w porządku. Ale inni... widząc patrol po prostu uciekali.<br>Jednak takie kontrole to jeszcze nic w porównaniu do tego, co czeka cwaniaków w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego