Typ tekstu: Książka
Tytuł: Seksmisja
Rok: 1983
ha, ha. Ha ha. Samiec - twój wróg!
Samiec - twój wróg!
Ha ha ha ha ha. Do czego służył ten przedmiot, siostry. Nie ma chyba potrzeby tłumaczyć. Hy, hy, hyy. Sekcja specjalna - zawsze lojalna! Czy rozumiecie, dlaczego nasze prababki nie mogły dłużej wytrzymać i założyły Ligę. Liga rządzi, liga radzi, liga nigdy was nie zdradzi.
Nie zdradzi!
Przepraszamy bardzo, proszę kontynuować. My już wychodzimy.
Co to jest?!
Nie, pomysł był bardzo dobry.
No tak, ale trzeba było w ten korytarz na lewo.
Mi się to nawet zaczyna podobać. Jutro też wam uciekniemy.

Jeżeli to wszystko co mają do powiedzenia, wyprowadźcie ich siostry
ha, ha. Ha ha. Samiec - twój wróg!&lt;/&gt;<br>&lt;whon&gt;Samiec - twój wróg!&lt;/&gt;<br>&lt;whon&gt;Ha ha ha ha ha. Do czego służył ten przedmiot, siostry. Nie ma chyba potrzeby tłumaczyć. Hy, hy, hyy. Sekcja specjalna - zawsze lojalna! Czy rozumiecie, dlaczego nasze prababki nie mogły dłużej wytrzymać i założyły Ligę. Liga rządzi, liga radzi, liga nigdy was nie zdradzi.&lt;/&gt;<br>&lt;whon&gt;Nie zdradzi!&lt;/&gt;<br>&lt;who4&gt;Przepraszamy bardzo, proszę kontynuować. My już wychodzimy.&lt;/&gt;<br>&lt;whon&gt;Co to jest?!&lt;/&gt;<br>&lt;who4&gt;Nie, pomysł był bardzo dobry.&lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt;No tak, ale trzeba było w ten korytarz na lewo.&lt;/&gt;<br>&lt;who4&gt;Mi się to nawet zaczyna podobać. Jutro też wam uciekniemy.&lt;/&gt;<br>&lt;gap reason="sampling"&gt;<br>&lt;whon&gt;Jeżeli to wszystko co mają do powiedzenia, wyprowadźcie ich siostry
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!