Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Przegląd Organizacji
Nr: 7
Miejsce wydania: Warszawa
Rok powstania: 1965
produkcyjnej, niezbędne jest przyjęcie wzoru 6 za gp - ilości roboczogodzin, jaka zostanie przepracowana w ciągu dnia w końcowej fazie cyklu wykonania pierwszej sztuki lub partii wyrobów, to znaczy, kiedy zostanie osiągnięte odpowiednie napełnienie produkcji robotami w toku. W związku z tym obliczony według wzoru 6 wynik winien być oczywiście zwiększony o czas zbliżony do długości cyklu produkcyjnego pierwszej sztuki lub partii wyrobów. W przypadku rozruchu produkcji od poziomu zerowego czas niezbędny do osiągnięcia wielkości produkcji zbliżonej do wielkości mocy produkcyjnej wyniesie: gdzie:
gi - ilość roboczogodzin, jaka zostanie przepracowana w ciągu dnia w końcowej fazie cyklu produkcyjnego pierwszej sztuki lub partii wyrobów.
łi
produkcyjnej, niezbędne jest przyjęcie wzoru 6 za g&lt;hi rend="lower"&gt;p&lt;/&gt; - ilości roboczogodzin, jaka zostanie przepracowana w ciągu dnia w końcowej fazie cyklu wykonania pierwszej sztuki lub partii wyrobów, to znaczy, kiedy zostanie osiągnięte odpowiednie napełnienie produkcji robotami w toku. W związku z tym obliczony według wzoru 6 wynik winien być oczywiście zwiększony o czas zbliżony do długości cyklu produkcyjnego pierwszej sztuki lub partii wyrobów. W przypadku rozruchu produkcji od poziomu zerowego czas niezbędny do osiągnięcia wielkości produkcji zbliżonej do wielkości mocy produkcyjnej wyniesie: &lt;gap&gt; gdzie:<br>g&lt;hi rend="lower"&gt;i&lt;/&gt; - ilość roboczogodzin, jaka zostanie przepracowana w ciągu dnia w końcowej fazie cyklu produkcyjnego pierwszej sztuki lub partii wyrobów.<br>ł&lt;hi rend="lower"&gt;i
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego