Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.17 (14)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
na tych koncertach około miliona dolarów. Od dawna mówi się, że gwiazda i jej mąż mają problemy z narkotykami, na które wydają niebotyczne pieniądze.
PP

Jestem niewinny
Michael Jackson w sądzie: Tylko dlaczego opłacił fanów?
Santa Maria - Panie Jackson, źle pan ze mną zaczął. Musi pan się stawiać na rozprawy o czasie... rozumie pan? - zwrócił się sędzia do oskarżonego Michaela Jacksona. Pierwsze przesłuchanie zaczęło się bowiem od 20-minutowego spóźnienia gwiazdora.
Mimo że Michael przyjechał później, to znalazł jeszcze czas na rozdawanie uśmiechów tłumom fanów. Tak, jakby nie zdawał sobie sprawy, że gra toczy się o 24 lata więzienia.
Zapytany, czy przyznaje
na tych koncertach około miliona dolarów. Od dawna mówi się, że gwiazda i jej mąż mają problemy z narkotykami, na które wydają niebotyczne pieniądze.<br>&lt;au&gt;PP&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="world"&gt;&lt;tit&gt;Jestem niewinny&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Michael Jackson w sądzie: Tylko dlaczego opłacił fanów?&lt;/&gt;<br>Santa Maria &lt;q&gt;- Panie Jackson, źle pan ze mną zaczął. Musi pan się stawiać na rozprawy o czasie... rozumie pan?&lt;/&gt; - zwrócił się sędzia do oskarżonego Michaela Jacksona. Pierwsze przesłuchanie zaczęło się bowiem od 20-minutowego spóźnienia gwiazdora.<br>Mimo że Michael przyjechał później, to znalazł jeszcze czas na rozdawanie uśmiechów tłumom fanów. Tak, jakby nie zdawał sobie sprawy, że gra toczy się o 24 lata więzienia.<br>Zapytany, czy przyznaje
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego