Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 10.23
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
łapówka, a mimo tego Łukoil nie dostał rafinerii) Kulczyk miał powiedzieć, że Rosjanie "postawili na złego konia" oraz, że "należy dokonać nowych uzgodnień".
4. Lobbysta Marek Dochnal prowadzi z Kulczykiem negocjacje na temat odkupienia akcji w PKN Orlen. Kulczyk chce za nie 100 mln dolarów, Dochnal jest gotów ledwie 30 (obie kwoty są wielokrotnie niższe od rynkowej wartości pakietu Kulczyka - red.).
4. Kulczyk uważa, że wstrzymanie prywatyzacji rafinerii odbiło się negatywnie na wartości jego akcji w Orlenie, które kosztowały go 300 mln dolarów.
5. Nie ma informacji, ile razy Kulczyk spotkał się z Ałganowem.
5. Po pierwszym spotkaniu Kulczyka z Ałganowem
łapówka, a mimo tego &lt;name type="org"&gt;Łukoil&lt;/&gt; nie dostał rafinerii) &lt;name type="person"&gt;Kulczyk&lt;/&gt; miał powiedzieć, że Rosjanie "postawili na złego konia" oraz, że "należy dokonać nowych uzgodnień".<br>4. Lobbysta &lt;name type="person"&gt;Marek Dochnal&lt;/&gt; prowadzi z &lt;name type="person"&gt;Kulczykiem&lt;/&gt; negocjacje na temat odkupienia akcji w &lt;name type="org"&gt;PKN Orlen&lt;/&gt;. &lt;name type="person"&gt;Kulczyk&lt;/&gt; chce za nie 100 mln dolarów, &lt;name type="person"&gt;Dochnal&lt;/&gt; jest gotów &lt;gap&gt; ledwie 30 (obie kwoty są wielokrotnie niższe od rynkowej wartości pakietu &lt;name type="person"&gt;Kulczyka&lt;/&gt; - red.).<br>4. &lt;name type="person"&gt;Kulczyk&lt;/&gt; uważa, że wstrzymanie prywatyzacji rafinerii odbiło się negatywnie na wartości jego akcji w &lt;name type="org"&gt;Orlenie&lt;/&gt;, które kosztowały go 300 mln dolarów.<br>5. Nie ma informacji, ile razy &lt;name type="person"&gt;Kulczyk&lt;/&gt; spotkał się z &lt;name type="person"&gt;Ałganowem&lt;/&gt;.<br>5. Po pierwszym spotkaniu &lt;name type="person"&gt;Kulczyka&lt;/&gt; z &lt;name type="person"&gt;Ałganowem
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego