Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 17
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
co nie znaczy wcale, że nie są funkcjonalne. Ich nieoczekiwane kształty zachwycają pomysłowością i świeżością spojrzenia. Widoczne jest odejście od tradycji, od tego, co przez lata było robione w szkole Kenara. To zapewne wpływ opiekuna klasy Marka Króla, młodego nauczyciela, znanego laureata nagród w Japonii.
Jak zwykle, oprócz zwykłych szkolnych ocen, prace dyplomowe są wyróżniane. W tym roku wyróżniono rzeźby Lucyny Piekacz, Marcina Kołodennego, Jana Topora, meble Agnieszki Chowaniec, Magdy Galicy i Szymona Gądka, a także w klasie lutnictwa altówkę Adama Skubisza.
Wystawę oglądać można w siedzibie szkoły na Strugu.
(aza)



Małopolskie Przepatrzowiny Teatralne

W niedzielę zakończyły się w Czarnym Dunajcu
co nie znaczy wcale, że nie są funkcjonalne. Ich nieoczekiwane kształty zachwycają pomysłowością i świeżością spojrzenia. Widoczne jest odejście od tradycji, od tego, co przez lata było robione w szkole Kenara. To zapewne wpływ opiekuna klasy Marka Króla, młodego nauczyciela, znanego laureata nagród w Japonii.<br>Jak zwykle, oprócz zwykłych szkolnych ocen, prace dyplomowe są wyróżniane. W tym roku wyróżniono rzeźby Lucyny Piekacz, Marcina Kołodennego, Jana Topora, meble Agnieszki Chowaniec, Magdy Galicy i Szymona Gądka, a także w klasie lutnictwa altówkę Adama Skubisza.<br>Wystawę oglądać można w siedzibie szkoły na Strugu.<br>&lt;au&gt;(aza)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Małopolskie &lt;dialect&gt;Przepatrzowiny&lt;/&gt; Teatralne&lt;/tit&gt;<br><br>W niedzielę zakończyły się w Czarnym Dunajcu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego