Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: ulotki religijne
Rok: 2000
nie "święci" potrzebują zbawienia ale grzesznicy. Jezus powiedział, "Przyszedł bowiem Syn człowieczy, aby zbawić to, co zginęło" (Mat. 18.11). O czym mówił konkretnie?

1. Mówił o Oczyszczeniu z grzechów
"Bo z wnętrzności serca ludzkiego pochodzą złe myśli, cudzołóstwa... kradzieże... złości... bezwstyd... bluźnierstwo, pycha, głupstwo" Marka 7.20-22.
Potrzebujesz oczyszczenia grzechów.
2. Mówił o Przebaczeniu.
"Bo gniew Boży objawia się z nieba przeciwko wszelkiej bezbożności i niesprawiedliwości..." Rzym. 1.8.
Potrzebujesz przebaczenia grzechów.
3. Mówił o Pojednaniu z Bogiem.
"Ale nieprawości wasze uczyniły rozdział między wami i między Bogiem waszym" Iz. 59.2.
Potrzebujesz pojednania z Bogiem.
4. Mówił o
nie "święci" potrzebują zbawienia ale grzesznicy. Jezus powiedział, "Przyszedł bowiem Syn człowieczy, aby zbawić to, co zginęło" (Mat. 18.11). &lt;hi&gt;O czym mówił konkretnie?&lt;/&gt;<br><br>1. Mówił o &lt;hi&gt;Oczyszczeniu z grzechów&lt;/&gt;<br>"Bo z wnętrzności serca ludzkiego pochodzą złe myśli, cudzołóstwa... kradzieże... złości... bezwstyd... bluźnierstwo, pycha, głupstwo" Marka 7.20-22.<br>&lt;hi&gt;Potrzebujesz oczyszczenia grzechów.&lt;/&gt;<br>2. Mówił o &lt;hi&gt;Przebaczeniu.&lt;/&gt;<br>"Bo gniew Boży objawia się z nieba przeciwko wszelkiej bezbożności i niesprawiedliwości..." Rzym. 1.8. <br>&lt;hi&gt;Potrzebujesz przebaczenia grzechów.&lt;/&gt;<br>3. Mówił o &lt;hi&gt;Pojednaniu&lt;/&gt; z Bogiem.<br>"Ale nieprawości wasze uczyniły rozdział między wami i między Bogiem waszym" Iz. 59.2.<br>&lt;hi&gt;Potrzebujesz pojednania z Bogiem.&lt;/&gt;<br>4. Mówił o
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego